نکات عمومی تجارت

 پیشنهادات و سفارشات پذیرفته شده ی شرکت (سفارشات تائید شده و تحویل)با شرایط و ضوابط زیر باید مشخص شوند در غیر این صورت باطل هستند. خریداران با اعلام تائید و توافق ما قادر به دانستن شرایط و ضوابط ارسال محصولات هستند.
وقتی که مراتب یک درخواست به صورت کتبی برای شما ارسال میشود و وقتی از شما پشتیبانی صورت میگیرد به این معناست که با درخواست شما موافقت شده است. زمان تحویل پیشبینی شده برای ارسال سفارشات شما برحسب توافقات انجام شده است. ارسال کالاها باید در زمان توافق شده با خریدار و یا زمان اعلام شده صورت میگیرد. زمان ارسال این کالاها باید به خریدار اعلام شود. همچنین ممکن است در مواردی به دلیل وقوع موارد پیشبینی نشده و حوادث غیر مترقبه زمان تحویل کالا به تعویق بیفتد و زمان تحویل تمدید شود مانند مواردی مثل کمبود مواد خام ، تعطیلی کار و موارد مشابه که به این خاطر که بر روند کار تاثیر گذار هستند و به آن لطمه میزنند باید به خریدار اطلاع داده شود که البته اگر در موارد فوق تحویل یا انجام به توافقات غیرممکن باشد مسئولیت تحویل کالاها را باطل میکنیم. اگر بنا به دلایل فوق تاخیری در زمان تحویل صورت گیرد خریداران میتوانند درخواست خود را عودت دهند. و یا مهلت دیگری در زمان تحویل به ما بدهند. در درخواست های بعدی اگر کوتاهی یا قصوری از طرف ما و یا در بخش اجرایی ما صورت گیرد و سبب لطمه زدن به روند کار و انجام کار بر خلاف توافقات انجام شده در قرارداد شود، مصرف کننده ها میتوانند قرارداد را لغو کنند.
قیمت های رایج در بازار کار و نمایندگیهای ما بر پایه قیمت های رایج EX بسته های ما هستند. میزان قیمت ها بر حسب اطلاعات ارسالی تغییر خواهد کرد. میزان مالیات مصوبه توسط قانون به قیمت کل افزوده میشود.
 در زمانی که سفارش توسط نمایندگان خاص ما برای خریداران سفارش داده شود این وظیفه بر عهده آنان خواهد بود که موارد قانونی و حقوقی را کاملا رعایت کنند و این وظیفه از دامنه ی مسئولیت های ما خارج میشود. پرداخت هر گونه غرامت بر عهده ی نمایندگانی است که مسئولیت پشتیبانی از خریداران را دارند. اگر محصولات خاص و یا نمونه های خاص کاتالوگ ما در انبار موجود باشد ما ارسال بسته های سفارش را در حد معقول بر عهده میگیریم. محصولات سفارشی باید به اندازه معقول باشد.
مکان اصلی ارسال بسته های ex در مارین هاید است و همچنین تمام انبار های مناسب برای ارسال سفارشات مشخص هستند. مکان پرداخت در مارین هاید است.
فاکتورهای ما 30 روز بعد از تاریخ صدور با 2% تخفیف و یا حداکثر 45 روز بعد از صدور باید پرداخت شوند. اگر خریدار پرداخت مبالغ فاکتور را معوق بگذارد، فاکتورها در ابتدا جزئی از بدهی او محسوب خواهند شد. اگر صاحب امتیاز پرداخت را به هر دلیلی باز هم به تعویق انداخت، ما این حق را داریم که میزان مبلغ پرداختی را تا 8% از مبلغ قابل پرداخت فاکتور و بر طبق قوانین EBC( بانک مرکزی اروپا) افزایش میدهیم.
زمانی که کالاها به منظور ارسال به نماینده ها و یا باربری ها از کارخانه و یا انبار خارج میشوند و به محض اینکه برای حمل به شرکت راه آهن ارسال میشوند و حتی در زمان حمل، ممکن است دچار حادثه و خطراتی شوند.
هر گونه شکایت و ادعایی باید به صورت کتبی و براساس رسید کالاها به ما اعلام شود.
 اگر هرگونه شکایتی مربوط به عیب یا نقص فنی در ابزارالات مربوط به سوهان کاری، براده برداری، سایش، صافی سطح ، برش، و تمیزکاری بر ما محرض شود، ما با توافق آرا در این بخش این محصول را تعمیر یا تعویض خواهیم کرد. گارانتی نقص های الکتریکی محصولات پنوماتیک و قطعات آنها نیز شامل گارانتی و تعمیر و تعویض به صورت رایگان خواهند شد. گارانتی محصولات در استفاده از مواد معیوب نهایتا تا 12 ماه معتبر است. همچنین اگر  گارانتی این محصولات از زمان اعلام شده در قرارداد گذشته باشد،لغو خواهد شد و کاربردی ندارد. گارانتی این محصولات شامل مواردی مانند استفاده ی نادرست در کاربرد و استفاده از لوازم یدکی نا مناسب یا تعمیر توسط تعمیرکاران دیگر نمیشود.
 اگر کوتاهی و قصوری در انجام موارد گارانتی در تعمیر یا تعویض قطعات صورت گرفت، خریداران حق پس دادن قرارداد را خواهند داشت. در سفارشات بعدی درخواست جبران آسیب ها و ضررات به کالاهایشان را دارند. در بخش آخر پاراگراف 2 در مورد درخواست برای جبران خسارت توضیح داده شده است.
 تمام خریداران محصولات موجود ما همیشه تحت پوشش و حمایت توافقات ذکر شده در قرارداد خواهند بود به خصوص خریدارانی که تمام مبلغ فاکتور را پرداخت کرده اند. این موارد حتی شامل هزینه های خاص حمایت از مصرف کننده میشود. سفارش دهنده ها باید تمام محصولات ما را بر حسب واحد های تجاری رایج تهیه کنند   اما در بعضی موارد ممکن است بعضی خریداران توافقات بر روی میزان نهایی فاکتور را که شامل افزودن مالیات به مبلغ کل میشود را به ما محول کنند همچنین آنها میتوانند همین مبلغ را هنگام فروش از خریدارانسان دریافت کنند. ما متعهد به تامین امنیت درخواستی آنها تا 20% هستیم و در صدد بالا بردن موارد امنیتی خود هستیم. اگر سفارش دهنده پرداخت هزینه ها را در مدت زمان ذکر شده به تعویق بیندازد ما ارسال کالا ها را برحسب قرارداد اعتباری آنان لغو میکنند و خریداران موظف به بازگرداندن و واگذار کردن کالاها دارند. اگر ما بر حسب موارد سخت قرارداد عمل میکنیم بدین معنا نیست که فرم قرارداد خود را پس میگیریم  اما ارسال بسته های کالاها را لغو میکنیم.
ما قادر به تغییر الگوها و طرح ها برای کاربردهای فنی در نحوه ی پرداخت هستیم
وقتی ما اطلاعیه کتبی تخمین هزینه ها را از مصرف کننده دریافت میکنیم میتوانیم تعمیر قطعه کار های الکترونیکی و پنوماتیکی را به طور کامل انجام دهیم و اگر احتیاج به هیچگونه تعمییری نباشد برای هزینه بررسی 20 یرو باید پرداخت شود و اگر عیب دستگاه برگشت هزینه تا 24 یرو برای هر دستگاه عودت خواهد شد. و یا در تعمیر و یا خرید جدید این هزینه از مبلغ کل کم میشود.
 اطلاعات شخصی شما در قرارداد حفاضت میکنیم. تمام اطلاعات بر طبق قوانین حفاظت از اطلاعات فدرال نگه داری میشود. میزان مبالغ شامل VAT نمیباشد و این مورد باید به صورت جداگانه محاسبه شود. بنابراین اینها قابل انتقال به شخص سوم نمیباشند

 
 

محاسبه کننده سرعت

سرعت بهینه را برای PFERD Tool شما محاسبه می کند


تماس

August Rüggeberg GmbH & Co. KG
Hauptstr. 13
D-51709 Marienheide

Tel: + 49 2264 9-0
Fax: + 49 2264 9-400