راهنمای REACH

 REACH به چه معناست؟

 در 1/ جون / 2007 قانون جدید REACH اجباری شد. این تغییر اساسی قانون در مورد ساختار شیمیایی مواد بود. با اتخاذ قانون REACH (ثبت - ارزیابی و ساختار شیمیایی مواد) قانون گذار با بالا بردن استحکام شیمیایی مواد احتمال به خطر افتادن و اتفاقات ناگهانی برای کاربر را تا حد امکان کاهش میدهد و حفاظت و ایمنی را برای انسان ها و محیط زیست تضمین میکند.

 بر طبق قانون REACH مسئولیت اصلی تمام مدیران کاهش هر نوع عامل مخاطره آمیز در ارتباط با مواد شیمیایی موجود در صنعت است و همچنین مسئول عرضه اطلاعات ایمینی مربوط به مصرف کننده هاست. این قانون باعث توسعه پشتیبانی بی عیب و درستی شده است. همکاری نزدیک و ارتباط با تهیه کننده ها و مصرف کننده ها الزامی است.

 شرکت فرد این قانون را کاملا آزموده است. نیازی به گفتن نیست که ما انجام کامل وظایف ابزار الات را تضمین میکنیم. برای اطلاع بیشتر از قوانین مربوط به این موضوع میتوانید به طور مستقیم با دکتر بیر گیت فرانکن تماس حاصل کنید. برای دریافت مشاوره تردیدی به خود راه ندهید. 

اطلاعات مربوط به فرد

از این رو بر طبق ماده قانون 33 هر تهیه کننده ای (تولید کننده - وارد کننده) که محصولات تولیدیشان حاوی بیش از 1% از مواد ارائه شده در لیست REACH باشد باید اطلاعات و آگاهی های مورد  لطفا برای داشتن لیستی کامل همیشه آن را به روز کنید.

به عنوان سازنده ابزار درجه یک، به مشتریان خود اطلاع‌رسانی می‌کنیم و کلیه محصولات مرتبط را در جدول دارای عنوان "فهرست REACH" مشخص می‌کنیم.
هدف اصلی شرکت فرد تولید محصولات جدید و طرح های تولیدی و بالا بردن مداوم جایگاه تولید محصولات است.
ما به ویژه مایلیم تا راهکارهایی سریع بیابیم که در آینده بتوانیم ابزارهای PFERD را بدون استفاده از مواد ذکر شده در "فهرست نامزدهای REACH" تولید کنیم. بدین‌وسیله به اطلاع می‌رسانیم که محصولات تولید شده توسط PFERD حاوی مواد ذکر شده در آخرین نسخه فهرست نامزدهای ماده 59 (1) از مقررات شماره 1907/2006 (REACH) EC با غلظت وزنی بالای 0.1 درصد نیستند.

اطلاعات بیشتر در مورد  REACH

 
 

محاسبه کننده سرعت

سرعت بهینه را برای PFERD Tool شما محاسبه می کند


تماس

August Rüggeberg GmbH & Co. KG
Hauptstr. 13
D-51709 Marienheide

Tel: + 49 2264 9-0
Fax: + 49 2264 9-400