ارشیو اخبار شرکت

 
09.03.2009

اول ایمنی

ابزار آلات برش و صافی سطح وقتی به طور مناسب استفاده نشوند میتوانند خطرناک باشند. بسیاری از عملیات های برش و صافی سطح احتیاج به ابزاری چرخشی برای کار با سرعت بالا دارند. آیین نامه پیشگیری از رخدادها میتواند از مصرف کننده ها حفاظت کند. به علاوه تمام اندازه گیری ها باید به خوبی انجام شود تا ابزار آلات تراش تا حد امکان با ایمنی کار کنند در این صورت قادر به استقامت در مقابل فشار ماشین آلات و حرارت گرمایی در حین انجام کار خواهند بود.یکی از مسائل حائز اهمیت شرکت فرد سرمایه گذاری برای آزمایش تجهیزات تولیدی و آموزش کارمندان مسئول است. برای نمونه در سال 2007 شرکت فرد آزمایش ابزار آلات برش لبه ها را توسعه داد و به طور رسمی استفاده  برای مصرف کنندگان را تصویب و گواهینامه قانونی (MPA) از NRW را برای استفاده از این ابزارآلات صادر کرد.

ابزار آلات فرد دارای بالاترین درجه ایمنی هستند

در کل جهان در طول سال، اتفاقات زیادی در حین کار با ابزار آلات تراش پیش می آید. آمارهای این اتفاقات ثابت کرده که بسیاری از این تصادفات ناشی از استفاده از محصولاتی با کیفیت پایین پیش آمده است. انجمن ابزار آلات صنعتی در آلمان (FW) (FACHVERBAND WERKZEUG) اعلام کرده که حدود 3500 مورد از اتفاقات پیش آمده ی سالانه در هنگام کار در آلمان به دلیل کپی برداری از ابزار آلات و بی کیفیتی محصولات صنعتی بوده است.

شرکت فرد به عنوان یکی از تولید کنندگان ابزار آلات تراش قوانین ملی و بین المللی و استانداردها و راهکارهایی را ارائه داده است. تولید محصولات با کیفیت و رعایت ایمنی و سلامت  برای مصرف کننده ها ویژگی برتر ماست. استانداردهای شرکت ما فراتر از قوانین است و دارای نشان کیفیتی OSA ( سازمان امنیت ابزار آلات آلمان) است، که شرکت فرد از اعضای اصلی آن است، همچنین فروشنده های خاص ما نیز از این امتیاز برخوردارند زیرا بر طبق قوانین و مصوبه های ایمنی (GSP) از تاریخ 2004/7/1 در آلمان فروشنده ها نیز دارای مسئولیتهای سختی در مورد ایمنی هستند. توصیه فرد: تنها دستگاهی با ایمنی OSA خریداری کنید.

back
 
 

محاسبه کننده سرعت

سرعت بهینه را برای PFERD Tool شما محاسبه می کند


تماس

August Rüggeberg GmbH & Co. KG
Hauptstr. 13
D-51709 Marienheide

Tel: + 49 2264 9-0
Fax: + 49 2264 9-400