ارشیو اخبار شرکت

 
29.04.2009

کاتالوگ جدید

کاتالوگ جدید فرد با بیش از 7500 ابزار در زمینه های برش، تراش، صافی سطح، سوهان کاری و تمیز کاری و ابزارآلات خاص و کاربردی به عنوان اصلی ترین مرجع این نوع ابزار آلات شناخته شده است.

ابزار آلات جدید و نوآوری ها باعث به روز بودن شرکت فرد میشود. بیش از 800 محصول جدید، کامل، پیشرفته و سودمند بر طبق آخرین نیاز مصرف کننده ها تولید شده است. بخش 201 تا 209 کاتالوگ به روشنی با ارائه مثالهای متفاوت در مورد ساختار و نحوه استفادهء مدل ها توضیح داده است. بخش 207 کاتالوگ جدید شامل تمام سنگ های برش استکانی است.

توجه به مصرف کننده ها

مشاوره مناسب، اطلاعات قبلی و کاربردی، اطلاعات پایه ای، طرح های فنی و الگوهای استاندارد در مورد محصولات موجود در کاتالوگ آورده شده است. درکنار استانداردها و گارانتی محصولات تولید شده، راه حل های مناسبی نیز برای کار با ماشین آلات در زمینه های متفاوت صنعتی ارائه شده است و راهنمایی های ضروری در مورد استفاده از ابزار آلات برای صافی سطح نهایی و برش فلزات آورده شده است.

ما گزینه جوستجو را برای یافتن ابزار مناسب و راهنمایی در مورد ابزار ارائه داده ایم. در ادامه این مسیر جامع و رو به پیشرفت ما سریع ترین راه برای یافتن بهترین ابزار را ارائه داده ایم. راهنمایی با کلمات کلیدی و مترادف ها باری یافتن ابزار به صورت سریع و مستقیم برای مصرف کننده ها به نمایش گذاشته ایم.

back
 
 

محاسبه کننده سرعت

سرعت بهینه را برای PFERD Tool شما محاسبه می کند


تماس

August Rüggeberg GmbH & Co. KG
Hauptstr. 13
D-51709 Marienheide

Tel: + 49 2264 9-0
Fax: + 49 2264 9-400