ارشیو اخبار شرکت

 
04.03.2010

بهترین تجهیزات با فرد

اعضای فروش شرکت فرد پذیرای ملاقات کننده ها هستند و نحوه عملکرد ابزار آلات جدید را به آنها نشان میدهند. بسیاری از تجار به این مجمع دعوت میشوند و علاقه مند به این گردهمایی ها هستند.

- چهار نوآوری برجسته
- 120محصول جدید
- محصولات عرضه شده ی چندین منظوره و کاربردی
- کاتالوگ ها  به زبان ها و مدلهای مختلف
- اطلاعات مهم و کاربردی
- ترتیب ارائه محصولات وابسته و نحوه عملکرد
- امکان آزمایش ابزار توسط مصرف کننده ها

علاقه و استقبال بسیار زیادی از مدلهای جدید وبسیار باریک سنگهای برش X_SLIM ، صفحه های کم صدای WHISPER و پلیفان های CURVE شده است. این محصولات مناسب برای استفاده در لبه های جوشکاری و براده برداری های تخصصی CC_GRIND هستند.

شرکت فرد در این اوضاع اقتصادی دشوار راه حلهای مناسبی را برای بهبود وضع تجارت ارائه داده است. ابتکارات شرکت فرد پنجره ای دلخواه رو به پیشرفت است. محصولات گسترده و خاص این شرکت قابل استفاده برای تمام کاربران است و همیشه در بازار موجود میباشد.

در هفته ها و ماههای آتی موقعیتی برای کاربران صنعتگر برای بیان اظهارات و توقعاتشان فراهم شده است. با توجه به رقابت پیش آمده در سال 2009، صنعتگران شرکت فرد خود را برای رقابت و موفقیت بیشتر در سال 2010 آماده کرده اند.

و این موفقیت چشمگیر صنعتگران فرد نه تنها کافی نیست بلکه شرکت فرد در صدد است که در سال 2012 با  ارئه محصولات موجود و محصولات جدیدتر موفقیت های بیشتری را کسب کند و پذیرای صنعتگران متخصص باشد.

back
 
 

محاسبه کننده سرعت

سرعت بهینه را برای PFERD Tool شما محاسبه می کند


تماس

August Rüggeberg GmbH & Co. KG
Hauptstr. 13
D-51709 Marienheide

Tel: + 49 2264 9-0
Fax: + 49 2264 9-400