PFERD App

PFERD، PFERD Ap انتخاب شده، و اطلاعات بیشتری درمورد این برند و خدمات مشاوره و پشتیبانی ما ارائه می دهد. علاوه بر این، ما ویدئوهای آخرین p جدیدی را ارائه می دهد. با این App، PFERD کتاب راهنمای ابزار جدید، بهترین محصولات محصولمان را با ویدئو تصویری جدیدمان یکپارچه سازی کرده ایم.

 

دانلود PFERD App در Apple App Store
این App در حال حاضر در Apple Store قابل دسترسی است. آسانترین راه برای یافتن این App، جستجو کلمه "pferd werkzeuge" می باشد. اگر تنها 'PFERD' را جستجو کنید، این App فقط درمیان اپلیکیشنهای متفاوت PFERD ظاهر می شود. برای دانلود کردن این App، ابتدا به Apple ID نیاز دارید. می توانید روی وب سایت Apple آن را ایجاد کنید. بعد از ایجاد موفق ID، می توانید دانلود را آغاز کنید. 
در Apple Store کنار App، روی دکمه "Gratis"  کلیک کرده و سپس روی "installieren" (نصب) کلیک کنید. لطفا توجه داشته باشید که به علت حجم فایل (WZH کامل+بسیاری از ویدئوها) این App تنها می تواند روی شبکه Wi Fi اجرا شود. پهنای باند باید تا آنجا که امکان دارد باز باشد تا دانلود بیش از حد زمانبر نباشد. App را با کلیک کردن روی لوگوی PFERD می توانید باز کنید. هدایت کامل از طریق دکمه های ناوبری و بلوک های متن در منوی اصلی می تواند انجام شود. اگر Appرا ببندید و بعدا دوباره آن را باز کنید، آخرین صفحه هایی که به آن دسترسی داشتید به طور خودکار دیده می شوند. دکمه های ناوبری شما را به منو اصلی و قسمت انتخاب زبان باز می گردانند.
لطفا توجه داشته باشید که این App برای آیپد 3 (و نسخه های جدیدتر) و iOS برای OS 5.0 (و جدیدتر) بهینه سازی شده است. اشکالات ناوبری و نمایش می توانند روی دستگاه ها و یا سیستم های عامل قدیمی تر رخ دهد. همچنین این App را طوری تنظیم کرده ایم که تنها می تواند بر روی آیپد اجرا شود، نه آیفون.


دانلود PFERD App در Google-play-store
درحال حاضر همچنین نسخه اندروید PFERD App در Google-play-store موجود می باشد و قابل دسترسی است. از نظر محتوا، تقریبا منطبق با نسخه iOS برای آیپد است. می توانید این App را در play-store از طریق جستجو واژه های " PFERD Werkzeuge" یا "August Rüggeberg" دانلود کنید. اگر تنها 'PFERD' را جستجو کنید، App البته ظاهر می شود. اما در کنار آن برنامه های PFERD متعددی ارائه می شوند.
برای دانلود App روی دستگاه موبایل، روی دکمه "Installieren" درست درکنار App کلیک کنید. لطفا توجه کنید، به علت حجم فایل (WZH کامل+بسیاری از ویدئوها)، App در حالت ایده آل باید بر روی شبکه Wi Fi اجرا شود. لطفا در نظر داشته باشید این App برای اندروید 2.3.3  و نسخه های جدیدتر برنامه ریزی شده است. نسخه های قدیمی تر پشتیبانی نمی شوند.

 
 

محاسبه کننده سرعت

سرعت بهینه را برای PFERD Tool شما محاسبه می کند


تماس

August Rüggeberg GmbH & Co. KG
Hauptstr. 13
D-51709 Marienheide

Tel: + 49 2264 9-0
Fax: + 49 2264 9-400