اطلاعات

با ثبت نام خود در بازارهای فرد آغاز کنید. لطفا از فرم ثبت نام استفاده کنید.
1. Start by registering with the PFERD Shop. Please use the registration form.

شما با ارائه این اطلاعات قادر به ورود به بازارهای فرد خواهید شد. در بخش اجرایی، کاربران، مصرف کننده ها و کارکنان آنان قادر خواهند بود با وارد کردن کد اختصاصی خود به صورت آنلاین از بازار های فرد خرید کنند
2. With these access data you are cleared to enter the PFERD Shop. In the user administration section (Admin-Tool), PFERD customers can authorize themselves and their staff to use our online PFERD Shop by assigning the appropriate passwords.

کاربران شرکت فرد ممکن است کارکنان جدیدی را به سیستم اضافه کنند. در این موارد با ارسال اطلاعات و درخواست آنان، شرکت فرد با شما تماس خواهد گرفت.

و حالا شما عضو هستید. با وارد کردن شماره ی کاربری و رمز خود میتوانید مستقیما به بازار های آنلاین فرد وارد شوید. راهکارهای خوبی برای کمک به شما در این سایت موجود میباشد.

 کاتالوگ محصولات
محصولات کلی شرکت فرد در بخش های 201 تا 209 توضیح داده شده است. این طرح شما را برای انتخاب محصول مطلوب و اطلاعات مورد نیازتان در هر زمینه ای یاری خواهد کرد.

جستجو
برای یافتن محصول مورد نیازتان از این بخش استفاده کنید

سفارش خرید خود را در این بخش وارد کنید
اطلاعات محصول مورد نظر و تعداد آن را به طور درست در فرم سفارش وارد کنید. ما به طور کامل قیمت جداگانه را محاسبه خواهیم کرد و این امکان را به شما میدهیم که از زمان ارسال و تحویل اطلاع پیدا کنید. شما قادر خواهید بود سفارش خود را تغییر دهید و آن را در الگویی مشابه قبل ثبت کنید. شرایط و توافقات شرکت فرد با شرکت شما در تمام بازارهای خرید فرد رعایت خواهد شد

 لیست سفارش
تمام سفارشات ثبت شده شما به ترتیب لیست سفارش نشان داده میشود

دو الگوی خاص که در حال حاضر برای راحتی کار کاربران به سیستم هرید فرد افزوده شده:
 سیستم پشتیبانی، سفارشات خرید شما را ثبت میکند و این امکان را به شما میدهد که به خاطر وقفه در ذخیره سازی، اطلاعات شما از بین نرود. به علاوه این سیستم این ویژگی را در اختیار شما میگذارد که در موقع لازم قادر به حذف مواردی از سفارش باشید. همچنین این سیستم زمان مورد نیاز برای انجام ثبت سفارش را کاهش میدخد. نیازی به بیان نیست که هر کدام از سبدهای خرید قابل ویرایش هستند و شما به راحتی و با میل خود آنها را تغییر میدهید.

 اطلاعات تماس
برای مطرح کردن سوالات خود و ارائه پیشنهادهایتان از این فرم استفاده کنید و اطلاعات آدرس خود را کامل کنید و یا یک پیغام برای ما ارسال کنید

زمان و شرایط فروش
در این بخش شما توانایی آخرین زمان و شرایط تحویل محصولات، ارسال و هزینه ها هستند

ثبت
در صورت ارسال اطلاعات تماس خود برای ما، شرکت فرد تمام اعلامیه های خود را مانند رمز ورودیتان برایتان ارسال خواهد کرد

 
 

محاسبه کننده سرعت

سرعت بهینه را برای PFERD Tool شما محاسبه می کند


تماس

August Rüggeberg GmbH & Co. KG
Hauptstr. 13
D-51709 Marienheide

Tel: + 49 2264 9-0
Fax: + 49 2264 9-400