اخبار شرکت

 
12.07.2011

صد مورد برتر )صد شرکت برتر(

فقط شرکتهای خلاق و مبتکر با آیده‌های سازنده و دیدگاهی‌ باز توانسته اند خود را در ردیف صد شرکت برتر جای دهند. شرکت آگوست رگبرگ نیز در سال ۲۰۱۱ به این گروه پیوست و جزوه ۱۰۰ شرکت برتر انتخاب گردید و توانست از آقای Lothar Späth مهر Top 100 دریافت کند.
.
کارخانه August Rüggeberg  تولید فایل ها را از دویست سال قبل شروع کرد.پس از آن، به عنوان یکی از تولید کنندگان ممتاز ابزار آلات دستی با برند PFERD شناخته شد. گروه  Rüggeberg هزار نفر را به عنوان کارمند در آلمان استخدام نمود و در نهایت دارای بیش از هزار و هفتصد کارمند وابسته در بیش از بیست نقطه جهان است.

بطور قطع برای خلاقیت و نو آوری ، توجه به نیازمندیهای دنیای صنعت و هماهنگی با آنها بسیار مهم میباشند. بطوریکه تولید کنندگان و طراحان ، ابزارهای خود را با نیازمندیهای صنعت هماهنگ نموده و برای رفع مشکلات موجود تلاش می‌کنند. نواوری‌های شرکت فرد  نیز بر اساس آیده‌های جدید از طرف کارمندان مجرب فنی‌ این شرکت میباشند. بدینگونه یک تیم فنی‌ و مسئول، آیده‌های جدید را با توجه به نیاز مشتریان بصورت هدفمند و بسیار عملی‌ دنبال کرده تا بتوانند ابزار جدید مورد نیاز را طراحی و تولید کند . این استراتژی در شرکت فرد موجب شده که شرکت فرد بتواند با نو آوری  و ارائه ابزار جدید، در صنعت ابزار سازی پیشتاز باشد.  
     
دانشگاه اقتصاد وین مدتها نوع آوری‌های شرکتهای آلمانی‌ را برسی‌ نمود. پس از بررسی‌های لازم، صد شرکت آلمانی‌، از جمله شرکت PFERD را جزوه صد شرکت برتر آلمان معرفی‌ نمود، و به آنها نشان و مهر برترین‌ها را  ا عطا کرد. ساختار کاری روشن و نقاط قوت شرکت فرد زمینه ساز قدرت خلاقیت این شرکت بوده ، ولی‌ همکاری و همدلی کارمندان شرکت فرد که با علاقه فراوان به دنبال ابتکارات و ابزار جدید هستند در ارائه نو آوری‌ها بسیار مهم می‌باشد. همانطور که مدیر عامل شرکت، آقای Jim Rueggeberg گفت، ما به این مهر و نشان افتخار می‌کنیم، و این به ما نشان داد که همکاری متقابل بین کارمندان و نخبگان شرکت میتواند افتخار آفرین باشد.

کلیه شرکتهایی که در سال ۲۰۱۱ مهر و نشان برترین را به خود اختصاص داده بودند، توانستند مجموعاً معادل ۱۱،۲ میلیارد یورو محصولات خود را در سال گذشته به بازار عرصه نمایند. این شرکتها  توانستند فقط در سال ۲۰۱۰ مجموعاً ۷۶۹ آیده جدید در سطح آلمان ، و ۱۸۶۵ آیده نو در سطح بین‌المللی به ثبت برسانند. ۴۸ شرکت از این صد شرکت برتر، فقط در آلمان فعالیت دارند و در رشته کاری خود به عنوان شماره یک شناخته شده‌اند، ۱۹ شرکت از این شرکتها حتی به عنوان شماره یک در دنیا معروف هستند. ۸۸ شرکت از این صد شرکت برتر در سه سال گذشته رشد خیلی‌ بالائی نسبت به حد متوسط  داشته‌اند و شاخص رشد آنها ۱۶ در صد می‌باشد. 


کلیه اطلاعات مربوط به شرکت آگوست روگبرگ "فرد" و ۹۹ شرکت دیگر، که جزوه صد شرکت برتر هستند را در اینجا میتوانید جستجو نمائید.

back
 
 

محاسبه کننده سرعت

سرعت بهینه را برای PFERD Tool شما محاسبه می کند


تماس

August Rüggeberg GmbH & Co. KG
Hauptstr. 13
D-51709 Marienheide

Tel: + 49 2264 9-0
Fax: + 49 2264 9-400